Masaż świecą

60′

220,-

90′

260,-

Rezerwacja Dowiedz się więcej

Masaż świecą to zabieg wywodzący się z krajów Orientu. Wprowadza w stan rozluźnienia i relaksu oraz ma odżywcze działanie na skórę. Wykonywany jest z użyciem rozgrzanego wosku z palącej się świecy wzbogaconego o naturalne oleje. Naturalny wosk o jedwabistej konsystencji pod wpływem ciepła w ciągu kilku minut zamienia się w olejek do masażu, będąc gotowym do bezpośredniego nałożenia na skórę. Dzięki specjalnej świecy temperatura olejku jest przyjemna i dostosowana do potrzeb skóry. Do masażu wykorzystujemy świecę o zapachu zielonej herbaty, której aromat ma znaczący wpływ na poprawę nastroju. Intensywna, a zarazem delikatna woń działa odświeżająco i pobudzająco, jednocześnie dając uczucie głębokiego odprężenia i relaksu.

Jakie składniki znajdują się w świecy do masażu?

W składzie świecy znajdują się masło shea i olej migdałowy, które natłuszczają i odżywiają naskórek. Substancje wykazują właściwości nawilżające, a także wspierają produkcję kolagenu i zapobiegają starzeniu się skóry. W świecy zawarty jest także kojący olej z awokado, będący bombą witaminową dla skóry, nie tylko zapobiega jej przesuszaniu się, ale również regeneruje i zmiękcza naskórek. Przyjemnie rozlewające się ciepło, rozluźnia mięśnie, przez co masaż manualny jest znacznie skuteczniejszy. Po zabiegu skóra jest dogłębnie odżywiona, uelastyczniona, a wręcz jedwabiście gładka i nabiera świeżego wyglądu. Masaż łagodzi objawy chronicznego zmęczenia i stresu. Skorzystaj jak najszybciej, by odczuć jego wspaniałe korzyści na własnej skórze!

Korzyści terapeutyczne masażu z użyciem wosku ze świecy

W masażu woskiem świecy korzyści terapeutyczne przynoszą dwa czynniki: ciepło i substancje aktywne zawarte w wosku. Ciepło jest często wykorzystywane w zabiegach na ciało, przykładem może być również masaż gorącym olejkiem kokosowym. Masaż świecą jest stosowany zarówno do celów relaksacyjnych, jak i terapeutycznych. Pomaga odprężyć ciało, uspokoić umysł, zapewnia ulgę od napięcia mięśni i bólu. Ciepło pochodzące z wosku pomaga poprawić krążenie, zmniejszyć stan zapalny i stymulować układ limfatyczny. Masaż może również pomóc w poprawie elastyczności skóry. Koniecznie wypróbuj, a może masaż świecą zostanie Twoim ulubionym!

Masaż świecą to wywodzący się z krajów Orientu wprowadzający w stan rozluźnienia i relaksu masaż, który wykonywany jest z użyciem rozgrzanego z palącej się świecy wosku o jedwabistej konsystencji. Naturalny wosk pod wpływem ciepła w przeciągu kilku minut zamienia się w olejek do masażu, będąc gotowym do bezpośredniego nałożenia na skórę. Dzięki specjalnej świecy, temperatura olejku jest przyjemna i dostosowana do potrzeb skóry.

Do masażu oferujemy świecę o zapachu zielonej herbaty, której aromat ma znaczący wpływ na poprawę nastroju. Intensywna, a zarazem delikatna woń działa odświeżająco i pobudzająco, jednocześnie dając uczucie głębokiego odprężenia i relaksu. W jej składzie znajduje się również masło shea, które natłuszcza i odżywia skórę oraz wykazuje właściwości nawilżające, a także wspiera produkcję kolagenu i zapobiega jej starzeniu się. Natomiast zawarty olej z avocado, będący bombą witaminowa dla skóry, nie tylko zapobiega jej przesuszaniu się, ale również regeneruje i zmiękcza naskórek.

Przyjemnie rozlewające się ciepło, rozluźnia mięśnie przez co masaż manualny jest znacznie skuteczniejszy. Po masażu skóra jest dogłębnie odżywiona, uelastyczniona, a wręcz jedwabiście gładka i nabiera świeżego wyglądu. Masaż łagodzi objawy chronicznego zmęczenia i stresu. Skorzystaj z masażu jak najszybciej, by odczuć jego wspaniałe korzyści na własnej skórze!

Cena regularna:

1 h 1,5 h
220 zł 260 zł
Zadzwoń do nas