Masaż świecą to wywodzący się z krajów Orientu wprowadzający w stan rozluźnienia i relaksu masaż, który wykonywany jest z użyciem rozgrzanego z palącej się świecy wosku o jedwabistej konsystencji. Naturalny wosk pod wpływem ciepła w przeciągu kilku minut zamienia się w olejek do masażu, będąc gotowym do bezpośredniego nałożenia na skórę. Dzięki specjalnej świecy, temperatura olejku jest przyjemna i dostosowana do potrzeb skóry.

Do masażu oferujemy świecę o zapachu zielonej herbaty, której aromat ma znaczący wpływ na poprawę nastroju. Intensywna, a zarazem delikatna woń działa odświeżająco i pobudzająco, jednocześnie dając uczucie głębokiego odprężenia i relaksu. W jej składzie znajduje się również masło shea, które natłuszcza i odżywia skórę oraz wykazuje właściwości nawilżające, a także wspiera produkcję kolagenu i zapobiega jej starzeniu się. Natomiast zawarty olej z avocado, będący bombą witaminowa dla skóry, nie tylko zapobiega jej przesuszaniu się, ale również regeneruje i zmiękcza naskórek.

Przyjemnie rozlewające się ciepło, rozluźnia mięśnie przez co masaż manualny jest znacznie skuteczniejszy. Po masażu skóra jest dogłębnie odżywiona, uelastyczniona, a wręcz jedwabiście gładka i nabiera świeżego wyglądu. Masaż łagodzi objawy chronicznego zmęczenia i stresu. Skorzystaj z masażu jak najszybciej, by odczuć jego wspaniałe korzyści na własnej skórze!

Cena regularna:

1 h 1,5 h
220 zł 260 zł