Nasza misja

 

Dzielimy się z Wami miejscem stworzonym z sercem i pasją.

Podczas naszych podróży po świecie zakochaliśmy się w masażach azjatyckich i ich cudownym wpływie na ciało i duszę. Ponieważ sami często korzystamy z masaży, dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy element w naszym salonie został dopracowany w najdrobniejszym szczególe, począwszy od najważniejszej rzeczy, czyli oferty samych masaży, a skończywszy na doborze odpowiedniej muzyki. Do zespołu YA Spa zapraszamy wyłącznie doświadczone terapeutki legitymujące się zawodowymi certyfikatami renomowanych szkół.

Kosmetyki używane podczas masażu są wyłącznie pochodzenia naturalnego i nie były testowane na zwierzętach.

Zrelaksuj się i napełnij energią. Odnajdź swoje YA.

Zapraszamy – zespół YA Spa

Etykieta

 

Zależy nam na tym, aby wszyscy Goście wychodzili z naszego salonu zadowoleni, w związku z powyższym prosimy o przestrzeganie naszej etykiety.

Zalecamy pojawienie się w salonie na 5-10 minut przed planowanym zabiegiem, aby móc się do niego odpowiednio i na spokojnie przygotować.
W wypadku spóźnienia możliwe, że masaż zostanie skrócony ze względu na grafik i komfort innych Gości.
Prosimy o wyciszenie telefonów komórkowych przed wejściem do naszego Spa.
Przed przystąpieniem do masażu prosimy o informacje na temat szczególnego stanu zdrowia, np: ciąża, wysokie ciśnienie, wszelkiego rodzaju urazy, bóle mięśni itd.
Do poszczególnych masaży przygotowujemy dla Państwa zestaw ręczników oraz jednorazową bieliznę. 
Po zabiegu zapraszamy wszystkich naszych Gości na aromatyczną herbatę imbirową przyrządzaną w azjatyckim stylu.

Przestrzeń

 

YA Spa to unikalne miejsce na mapie Poznania. Wielkość pomieszczeń, grube ceglane mury, starannie dobrana muzyka oraz egzotyczny zapach naturalnych olejków eterycznych sprawiają, iż pomimo usytuowania salonu w samym centrum miasta, nasi goście przestępując próg w cudowny sposób przenoszą się do dalekiej Azji, a żaden odgłos z zewnątrz nie zakłóca atmosfery relaksu i harmonii.
Do dyspozycji oferujemy indywidualne stanowiska oddzielone kotarami idealnie oddające azjatycki klimat bądź pokój dla dwojga.