Nasza misja

Dzielimy się z Wami miejscem stworzonym z sercem i pasją.

Podczas naszych podróży po świecie zakochaliśmy się w masażach azjatyckich i ich cudownym wpływie na ciało i duszę. Ponieważ sami często korzystamy z masaży, dołożyliśmy wszelkich starań, aby każdy element w naszym salonie został dopracowany w najdrobniejszym szczególe, począwszy od najważniejszej rzeczy, czyli oferty samych masaży, a skończywszy na doborze odpowiedniej muzyki. Do zespołu YA Spa zapraszamy wyłącznie doświadczone terapeutki legitymujące się zawodowymi certyfikatami renomowanych szkół.

Bezpieczeństwo teraz jest ważniejsze niż kiedykolwiek.

Przestrzegamy higieny na najwyższym poziomie. Terapeutki masują w maseczkach. Stosujemy się do zaleceń Ministerstwa Zdrowia.

Kosmetyki używane podczas masażu są wyłącznie pochodzenia naturalnego i nie były testowane na zwierzętach.

Zrelaksuj się i napełnij energią. Odnajdź swoje YA.

Zapraszamy – zespół YA Spa

Etykieta

Zależy nam na tym, aby wszyscy Goście wychodzili z naszego salonu zadowoleni, w związku z powyższym prosimy o przestrzeganie naszej etykiety.

Zalecamy pojawienie się w salonie na 5-10 minut przed planowanym zabiegiem, aby móc się do niego odpowiednio i na spokojnie przygotować.
W wypadku spóźnienia powyżej 15 minut prosimy o kontakt telefoniczny, w przeciwnym wypadku masaż zostanie skrócony ze względu na grafik i komfort innych Gości.
Prosimy o wyciszenie telefonów komórkowych przed wejściem do naszego Spa.
Przed przystąpieniem do masażu prosimy o informacje na temat szczególnego stanu zdrowia, np: ciąża, wysokie ciśnienie, wszelkiego rodzaju urazy, bóle mięśni itd.
Do poszczególnych masaży przygotowujemy dla Państwa zestaw ręczników i bieliznę jednorazową, a tuż przed masażem odbywa się rytuał obmywania stóp.
Po zabiegu zapraszamy wszystkich naszych Gości na aromatyczną herbatę przyrządzaną w azjatyckim stylu.

Przestrzeń

YA Spa to unikalne miejsce na mapie Poznania. Wielkość pomieszczeń, grube ceglane mury, starannie dobrana muzyka oraz egzotyczny zapach naturalnych olejków eterycznych sprawiają, iż pomimo usytuowania salonu w samym centrum miasta, nasi goście przestępując próg w cudowny sposób przenoszą się do dalekiej Azji, a żaden odgłos z zewnątrz nie zakłóca atmosfery relaksu i harmonii.
Do dyspozycji oferujemy indywidualne stanowiska oddzielone kotarami idealnie oddające azjatycki klimat bądź pokój dla dwojga (VIP room).

Zadzwoń do nas