Masaż balijski

ya-spa-masaz-balijski

Masaż balijski jest połączeniem starożytnych metod z Indii i Chin, tj. ajurwedy, akupresury, aromaterapii, jak i refleksologii. Wywodzi się z Indonezji, a konkretnie z wyspy Bali i Jawy.
Jest to odmiana masażu relaksacyjnego, jednak może być wykonywany ze zmienną intensywnością. Stopień ucisku zawsze dobierany jest indywidualnie do potrzeb klienta. Będzie to zatem dobry wybór zarówno dla osób szukających odprężenia, jak i chcących usunąć napięcia mięśniowe.
Mimo iż podstawą tego zabiegu jest masaż dłońmi to masażystka, odpowiednio balansując swoim ciężarem ciała, używa również przedramion, wykonując płynne ruchy. Dzięki masażowi balijskiemu następuje osiągnięcie równowagi energetycznej w organizmie.
Masaż ten wspomaga również działanie układu hormonalnego i reguluje procesy przemiany materii. Łagodzi bóle mięśni i stawów, pomaga osobom z dolegliwościami układu oddechowego. Usprawnia on układ odpornościowy i nerwowy. W związku z tym masaż ten polecany jest dla osób cierpiących na migrenę bądź zaburzenia snu. Jest to doskonałe uzupełnienie terapii podczas leczenia kontuzji.
Efekt, jaki osiągniemy po seansie masażu to stan głębokiego odprężenia oraz zmniejszenie dolegliwości bólowych.
Zapraszamy do YA Spa na odprężającą przygodę, w jaką zabiorą Cię masażystki prosto z Bali – daj się zapomnieć dzięki cudownemu masażowi balijskiemu, który odpręża ciało i koi zmysły.

Zadzwoń do nas
115