Bon podarunkowy

Bon podarunkowy, czyli voucher bądź zaproszenie na wybrany zabieg to doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby bądź miłe wyróżnienie pracownika. Wykupiony przez Państwa bon jest ważny rok! Można go nabyć w wersji elektronicznej online po uprzednim dokonaniu przelewu lub w wersji papierowej w salonie YA Spa.

Dane do przelewu:
YA Spa Sp. z o.o.
ul. Nowowiejskiego 3/1
61-731 Poznań
Numer konta: 30 1140 2004 0000 3802 8012 5246

Regulamin Bonów Podarunkowych YA Spa

 

1. Bon podarunkowy (voucher lub zaproszenie) stanowi jedną z akceptowanych form płatności za usługi wykonywane w salonie masażu YA Spa Azjatyckie Masaże w Poznaniu.

2. Bon (voucher/zaproszenie) można zakupić online dokonując wpłaty na konto firmy YA Spa bądź bezpośrednio w gabinecie masażu płacąc kartą bądź gotówką.

3. Z bonu (vouchera/zaproszenia) można skorzystać kilka razy – w zależności od wartości, na jaką opiewa lub liczby wykupionych zabiegów. Wszystkich ustaleń w tym zakresie można dokonać podczas wizyty z obsługą salonu.

4. Bony (vouchery/zaproszenia) można nabyć w formie elektronicznej za pośrednictwem maila bądź w formie papierowej: pocztą (należy wówczas doliczyć koszt przesyłki kurierskiej) lub odebrać osobiście w naszym salonie masażu przy ul. Nowowiejskiego 3 w centrum Poznania.

5. Osoby, które otrzymały bon (voucher/zaproszenie) w prezencie i chcą skorzystać z wybranych usług, muszą uprzednio zarezerwować termin wizyty w naszym salonie. Można tego dokonać osobiście, drogą telefoniczną/mailową.

6. Klienci, którzy chcą opłacić wizytę przy użyciu bonu podarunkowego (vouchera/zaproszenia), zobowiązani są do okazania go w recepcji salonu przed planowanym zabiegiem.

7. Bonu (vouchera/zaproszenia) nie można zwrócić ani wymienić na gotówkę. Ponadto nie ma możliwości, by zwrócić w gotówce różnicę w wartości wykonanego zabiegu, jeśli jest ona niższa od wartości bonu. Różnica ta przechodzi na poczet kolejnych zabiegów.

8. Jeśli osoba posługująca się bonem (voucherem/zaproszeniem) chce dokupić dodatkowe usługi, może dopłacić różnicę kartą lub gotówką.

9. Termin ważności: z bonu (vouchera/zaproszenia) można skorzystać w ciągu roku od daty jego wykupienia.

10. Gdy bon (voucher/zaproszenie) jest wystawiony na konkretne usługi skorzystać z niego może tylko jedna osoba. Voucher kwotowy bądź na zabiegi dla par może zostać wykorzystany przez osobę obdarowaną, jak i jej towarzysza – np. znajomego/partnera.

11. Jeśli bon (voucher/zaproszenie) jest imienny, istnieje możliwość wykorzystania go przez inną osobę po wcześniejszej konsultacji z obsługą salonu.

12. Rezerwacji można dokonać na każdy dostępny termin bez żadnych ograniczeń. Jednak z powodu dużego zainteresowania naszymi usługami sugerujemy kontakt 2/3 dni wcześniej.

Voucher / zaproszenie

Akceptacja

Zadzwoń do nas
115