Masaż antycellulitowy o działaniu ujędrniającym przeprowadzany jest manualnie przy użyciu specjalistycznych technik. Zwykle jest to intensywne i dynamiczne głaskanie, rozcieranie, ugniatanie, wyciskanie, co pomaga wygładzić nierówności i ujędrnić skórę. Należy jednak pamiętać, że to nie tylko właściwy ucisk, ale również zastosowanie odpowiednich kosmetyków. Seria kilku zabiegów pomoże w poprawieniu wyglądu skóry, zwiększy jej napięcie i elastyczność. To doskonały krok, aby zająć się swoim ciałem i wymodelować sylwetkę. Masaż ujędrniający rozbija tkankę tłuszczową oraz rozszerza naczynia krwionośne, co poprawia ukrwienie i dotlenienie tkanek. Nie jest to zatem wyłącznie masaż mający na celu poprawę wyglądu, ale także funkcjonowanie tkanek.

Masaż poprawiający napięcie skóry w azjatyckim SPA

Ujędrniający masaż daje znacznie więcej efektów niż tylko pozbycie się cellulitu. Dobrze wykonany masaż na cellulit czy też masaż drenująco-relaksacyjny przywróci prawidłową cyrkulację krwi oraz limfy. Dzięki czemu organizm łatwiej i szybciej pozbędzie się toksyn, a skóra będzie przyjemnie nawilżona. Masaż w YA SPA ma nie tylko działanie antycellulitowe, ale także rozluźniające. To rodzaj terapeutycznego zabiegu, który uwalnia napięcie mięśniowe, zmniejsza poziom stresu i poprawia krążenie.

Pobyt w naszym SPA pozwoli na odpoczynek ciała i relaks, a efektem ubocznym będzie napięta skóra i widocznie zmniejszony cellulit na brzuchu, pośladkach, udach, ramionach czy biodrach. Oferujemy zabiegi 60 lub 90-minutowe w zależności od potrzeb. Masaż ujędrniający w naszym azjatyckim SPA w Poznaniu to także rewelacyjny pomysł na prezent! Warto pamiętać, że regularnie powtarzany nie tylko zredukuje widoczny cellulit, ale także zmniejszy ryzyko nawrotów. Serdecznie zapraszamy!

Zadzwoń do nas